1. PROVINCIAAL BESTUUR ... 

 

Voorzitter Danny De Smet
Beelbroekhof 14
9040  Sint-Amandsberg
Tel.: 09 356 79 11
GSM: 0497 61 89 27

     de.smet.danny1@skynet.be
 

Ondervoorzitter Katrien Vercauteren
Schoolstraat 56
9240  Zele
tel.: 052 45 03 33

    vercauterenkatrien@skynet.be
 

Secretaris

Gecoöpteerd lid

Paul Raemdonck
Helverdinkstraat 13
9230  Massemen
tel.: 09 369 40 97  -  fax: 09 365 66 69

    mailto:paul.raemdonck@skynet.be
 

Penningmeester Gilbert Raes
Wijngaardweg 15
9450 Haaltert
tel./fax: 053 83 19 68
GSM: 0475 33 08 07

        mailto:gille.raes@skynet.be
 

Voorzitter
Syndicale Commissie
Geert De Pré
Jeronymus Lauwerijnstraat 91
9988 Watervliet
tel./fax: 09 378 41 33

     mailto:geert.de.pre@telenet.be

Voorzitter
Pedagogische
Commissie
Rony De Smet
Bijlokelaan 12
9080 Lochristi
tel./fax: 09 355 05 52

     de.smet.rony@skynet.be

Vormingsverantwoordelijke Luc Viaene
Heidegrond 40
9080  Lochristi
tel./ fax: 09 229 29 78

     mailto:viaene.luc@pandora.be
 

Lid Danny De Clerck
Lokerenbaan 31 W6
9240  Zele
Tel. 052 44 82 12

     mailto:de.clerck.danny@telenet.be

Lid Luc Linthout
Schoonboeke 28
9600  Ronse
tel.: 055 23 08 37  -  Fax: 055 20 96 03

    mailto:luclinthout@telenet.be
 

Lid Jeroen Van Der Heyden
Pontweg 43 A
9450  Haaltert
Tel: 053 41 46 81
GSM: 0475 31 57 47

   jerrevdh@hotmail.com

Lid Wim De Cock
Aaigembergstraat 22
9420  Aaigem
Tel: 053 63 04 19

   decock.wim@telenet.be

 

Lid Bart Petit
Noordlaan 64
9630  Zwalm
GSM: 0497 79 07 91

  petitbart@telenet.be

 

Lid Geert De Vuyst
Smesweg 45
9340  Lede
Tel.: 053 80 91 77
GSM : 0478 51 14 78

   geertdevuyst@telenet.be

2. VERANTWOORDELIJKEN: RAAD - BESTUURSRAAD - COMMISSIES - SECTORCOMITES  2018-2019

RAAD  
effectieve leden  2018-2019 plaatsvervangers
1. Danny De Smet Beelbroekhof 14, 9040  Sint-Amandsberg
Tel.: 09 356 79 11
GSM: 0497  61 89 27
directie@sintdenijs.be
Rony De Smet
2. Geert De Vuyst Smesweg 45
9340  Lede
Tel.: 053 80 91 77
GSM : 0478 51 14 78
geertdevuyst@telenet.be
Nele Clompen
3. Kurt Dossche Margrietendreef 19, 9900  Eeklo
GSM: 0477 69 03 14
kurt.dossche@digitaleschool.be
 
4. Bart Petit Noordlaan 64, 9630  Zwalm
GSM: 0497 79 07 91
petitbart@telenet.be
Rik Bossuyt
5. Katrien Vercauteren Schoolstraat 56, 9240  Zele
tel.: 052 45 03 33
vercauterenkatrien@skynet.be
Danny De Clerck
6.  Marthe Goethals J. Lauwerijnstraat 91, 9988  Watervliet
Tel.: 0479 41 70 50
marthe.goethals@hotmail.com
 

 

BESTUURSRAAD
1. Danny De Smet Beelbroekhof 14, 9040  Sint-Amandsberg
Tel.: 09 356 79 11
GSM: 0497  61 89 27
de.smet.danny1@skynet.be
2. Katrien Vercauteren Schoolstraat 56, 9240  Zele
tel.: 052 45 03 33
vercauterenkatrien@skynet.be

 

COMMISSIES 
 effectieve leden plaatsvervanger
Syndicale commissie Luc Viaene Belgiëlei 58
9070  Destelbergen
tel./ fax: 09 229 29 78
mailto:viaene.luc@pandora.be
Karel Van Wassenhove
Pedagogische commissie Rony De Smet Bijlokelaan 12
9080 Lochristi
tel./fax: 09 355 05 52
de.smet.rony@skynet.be
Danny De Smet
OHBV  /  Speciale Kas Gilbert Raes Wijngaardweg 15
9450 Haaltert
tel./fax: 053 83 19 68
GSM: 0475 33 08 07
gille.raes@skynet.be
"geen" volgens het huishoudelijk reglement
Rekencommissaris Gilbert Raes Wijngaardweg 15
9450 Haaltert
tel./fax: 053 83 19 68
GSM: 0475 33 08 07
gille.raes@skynet.be
 

 

SECTORCOMITES Plaatsvervanger
Buitengewoon Onderwijs Leen Coupé Lekestraat 135
9900 Eeklo
GSM: 0497 60 57 16
coupe.l@telenet.be
Tina Van Calbergh
Gemeentelijk Onderwijs Freddy De Wilde Bevrijdingslaan 52
9080  Lochristi
tel.:  09 355 08 45
dewildefreddy@gmail.com
vacant
Kleuteronderwijs Nele Clompen
neleclompen@hotmail.com

 

Aline Claeys
Directeurs Rik Bossuyt Kortrijkstraat 47
9700  Oudenarde
GSM: 0479 27 24 68
rik.bossuyt@pandora.be
Danny De Smet
Administratief  personeel Vacant   vacant
Pensioenen Miriam Veillefon Hofstee 7
9255 Buggenhout
tel. + fax:
052 33 60 97
GSM: 0477 30 43 12
miriam.veillefon@skynet.be
Daniël Lemmens
Jongeren Marthe Goethals J. Lauwerijnstraat 91
9988  Watervliet
Tel.: 0479 41 70 50
marthe.goethals@hotmail.com
vacant

 

Leden DPCC Bisdom GENT
Gilbert Raes Wijngaardweg 15
9450 Haaltert
tel./fax: 053 83 19 68
GSM: 0475 33 08 07
gille.raes@skynet.be
Geert De Pré Jeronymus Lauwerijnstraat 91
9988 Watervliet
tel./fax: 09 378 41 33
mailto:geert.de.pre@telenet.be
Katrien Vercauteren Schoolstraat 56
9240  Zele
tel.: 052 45 03 33
vercauterenkatrien@skynet.be
Rik Bossuyt Kortrijkstraat 47
9700  Oudenarde
GSM: 0479 27 24 68
rik.bossuyt@pandora.be

 

Provinciaal afgevaardigde provinciale ACV-Raad
Geert De Pré - Katrien Vercauteren Jeronymus Lauwerijnstraat 91
9988 Watervliet
tel./fax: 09 378 41 33
mailto:geert.de.pre@telenet.be
Danny De Smet Beelbroekhof 14, 9040  Sint-Amandsberg
Tel.: 09 356 79 11
GSM: 0497  61 89 27
de.smet.danny1@skynet.be