Oost-Vlaanderen

REGIOBESTUREN

Klik op de gewenste regio 450
Scheldestreek
460
Deinze-Eeklo
470
Land van Waas
480
Denderstreek
490
Vlaamse Ardennen

 

450 SCHELDESTREEK:

Voorzitter

De Smet Rony Bijlokelaan 12
9080  Lochristi
tel. + fax:
(09) 355 05 52
de.smet.rony@skynet.be
Ondervoorzitter Durieux Patrick Bergstraat 22
9921 Vinderhoute
tel. + fax:
(09) 226 00 16
patrick.durieux.oi@skynet.be
Secretaris De Smet Danny Beelbroekhof 14
9040 Sint-Amandsberg
tel.+ fax: 
 (09) 356 79 11
(0497) 61 89 27
de.smet.danny1@skynet.be
Penningmeester De Meyer Sabine Luchterenkerkweg 234
9031 Drongen - Gent
tel. + fax:
(09) 227 41 60
(0474) 46 48 10
sabine.dm@leernest.be
Syndicaal afgevaardigde. Viaene Luc Heidegrond 40
9080  Lochristi
tel.+ fax:
(09) 229 29 78
(0476) 21 14 30
viaene.luc@telenet.be
Pedagogisch afgevaardigde. De Cock Wim Aaigembergstraat 22
9420  Aaigem
tel.:
053 63 04 19
decock.wim@telenet.be
Afgevaardigde  Kleuteronderwijs Claeys Aline Poststraat 19
9860  Balegem
tel.:
09 362 65 04
alineclaeys80@hotmail.com
Afgevaardigde  B.O. Van Calbergh Tina Kastanjedreef 29
9080 Lochristi
tinavancalbergh@yahoo.com
Afgevaardigde directeurs Noyelle Aline Palinghuizen 144b bus 202
9000  Gent
aline.noyelle@gmail.com
Afg. gemeentelijk onderwijs De Wilde Freddy Bevrijdingslaan 52
9080 Lochristi
Tel.:
(09) 355 08 45
dewildefreddy@gmail.com
Afgevaardigde  admin. medewerkers vacant    
Afgevaardigde  jongeren vacant    
Afgevaardigde  senioren
(clubleider Gent-Stad-Merelbeke)
Lemmens Daniël Schouwegemstraat 9
9090  Melle
Tel.:
(09) 252 40 87
dan.lemmens@skynet.be
Bestuurslid Van den Bossche Linda Sneeuwbesstraat 11
9052 Zwijnaarde
Tel.:
(09) 220 54 31
lvd.bos@telenet.be
Bestuurslid
(clubleider Gent-Rand)
Dhooge Lucie Eeksken 23
9920  Lovendegem
Tel.:
(09) 357 51 81
dhoogel@hotmail.com
Bestuurslid Hentzen Johan Loveldstraat 28
9070  Heusden
Tel.: (09) 230 12 44
Fax: (02) 700 37 87
johan.hentzen@telenet.be
Bestuurslid (ledenbestand) Cocquyt Fernande Vlasschaard 2
9090  Melle
Tel.:
(09) 232 05 33
fernande.cocquyt@skynet.be
Bestuurslid Van Wassenhove Karel Sierheesterlaan 1
9030 Mariakerke

gsm:  (0475) 50 29 77
karel.van.wassenhove@telenet.be
Bestuurslid Trenson Rob Eiland 23
9940  Sleidinge
Tel.:
09 327 04 32
robtrenson@gmail.com
Bestuurslid Durieux Mathias Molendreef 75
9920  Lovendegem
tel.
09 228 19 80

matthias.durieux@hotmail.be
Bestuurslid Petit Sigrid Broeckstraat 65A
9890 Gevere

sisistreepkous@yahoo.co.uk
 

 

460  DEINZE-EEKLO

Voorzitter: De Pré Geert J. Lauwerijnstraat 91
9988  Watervliet
GSM: 0475 35 07 77
geert.de.pre@telenet.be
Ondervoorzitter Dossche Kurt Margrietendreef 19
9900  Eeklo
GSM.: 0477 69 03 14
kurt.dossche@digitaleschool.be
Secretaris Goethals Marthe Jacobetswegel 6
9971  Lembeke
GSM: 0479 41 70 50
info@cov-deinze-eeklo.be
Penningmeester Bruggeman Hilde Eeklostraat 31
9971  Lembeke
GSM: 0472 40 96 37
hildeken.bruggeman@skynet.be
Syndicaal afgevaardigde Van de Meulebroecke Ann J. Lauwerijnstraat 91
9988  Watervliet
Tel.: 09 378 41 33
ann.vdm1@telenet.be
Pedagogisch afgevaardigde Dossche Kurt Margrietendreef 19
9900  Eeklo
GSM.: 0477 69 03 14
kurt.dossche@digitaleschool.be
Afgevaardigde  Kleuteronderwijs Goethals Marthe Jacobetswegel 6
9971  Lembeke
GSM: 0479 41 70 50
marthe.goethals@hotmail.be
Afgevaardigde   B.O. Coupé Leen Lekestraat 135
9900  Eeklo
GSM.: 0497 60 57 16
lizzyimmesoete@telenet.be
Afevaardigde . Directieurs vacant    
Afgevaardigde Gemeentelijk Ond. vacant    
Afgevaardigde  Admin.  medewerkers Bruggeman Hilde Eeklostraat 31
9971  Lembeke
GSM: 0472 40 96 37
hildeken.bruggeman@skynet.be
Afgevaardigde  Jongeren Goethals Marthe Jacobetswegel 6
9971  Lembeke
GSM: 0479 41 70 50
info@cov-deinze-eeklo.be
Afgevaardigde  Senioren Hoste Guido Zelzatestraat 14
9960  Assenede
Tel.:  09 344 67 33
hosteguido@telenet.be
bestuurslid De Moor Leen Hontseinde 94
9981  Sint-Margriete
GSM.: 0472 64 92 70
leen.de.moor56@gmail.com

 

470  LAND VAN WAAS

Voorzitter Vercauteren Katrien Schoolstraat 56
9240 Zele
tel.:  052 45 03 33
GSM: 0473 81 17 95
vercauterenkatrien@skynet.be
Ondervoorzitter vacant    
Secretaris Smet Ronny Luiseekdam 7
9140  Temse
Tel. + fax:
03 755 27 27
ronny.smet1@telenet.be
Penningmeester Gijsbrechts Agnes Kasteeldreef 18
9111  Belsele
tel.:  03 772 39 15
GSM:  0497 45 37 89
agnes.gijsbrechts@skynet.be
Afgevaardigde Kleuteronderwijs Vercauteren Lies Keefstraat 1
9200  Grembergen
Tel.:
0475 59 53 71
lies.verc@gmail.com
Afgevaardigde Buitengewoon Ond. vacant    
Afgevaardigde  directeurs vacant    
Afgevaardigde Gemeentelijk Ond. vacant    
Afg. administratief medewerker vacant    
Afgevaardigde jongeren De Cock Melissa Nauwstraat 53
9111  Belsele
GSM.:
0477 73 46 49
melissa.decock@heilighartschooltereken.be
Afgevaardigde  Senioren Schevernels  Hilda Goudvinklaan 2
2070  Zwijndrecht
tel.:
03 252 85 36
hedwig.vandevelde@skynet.be
Syndicale afgevaardigde De Roeck Miepol Pr. J. Charlottelaan 44
9100  Sint-Niklaas
Tel.:
03 296 41 01

miepol@telenet.be
Pedagogisch afgevaardigde Boschman Ann Steendonkstraat 27
9140  Temse
Tel. + fax:
03 296 77 47
ann.boschman@telenet.be
Bestuurslid Van Haelewijck Eddy Sparrenhofstraat 43 E 0202
9100  Sint-Niklaas
tel.:
03 771 20 56
e.v.haelewyck@skynet.be
Bestuurslid De Clerck Danny Lokerenbaan 31 W6
9240  Zele
Tel.:
052 44 82 12
de.clerck.danny@telenet.be
Bestuurslid De Hauwere Katelijne Kerselarendreef 94
9170  De Klinge
Tel. :
03 707 05 02

urbain.katelijne@telenet.be
Bestuurslid Van Craenenbroeck Ilse Nerenhoek 1
9120  Beveren
Tel. : 0471 41 11 90
bernerhofje@hotmail.com

 

480  DENDERSTREEK

Voorzitter: Geert De Vuyst Smesweg 45
9340  Lede
Tel.: 053 80 91 77
GSM : 0478 51 14 78
geertdevuyst@telenet.be
Ondervoorzitter Jan Van Mulders Diepestraat 70
9300  Aalst
tel.: 053 41 53 80
GSM: 0485 84 64 63
jantk2@hotmail.com
Secretaris Sonia Bael Wijngaardweg 15
9450 Haaltert
tel. + fax: : 053 83 19 68
sonia_bael@hotmail.com
Penningmeester Gilbert Raes Wijngaardweg 15
9450 Haaltert
tel. + fax:: 053 83 19 68
GSM: 0475 33 08 07
gille.raes@skynet.be
Syndicaal  afgevaardigde vacant      

Pedagogisch afgevaardigde   K.O.

Nele Clompen   neleclompen@hotmail.com

Pedagogisch afgevaardigde   L.O.

Helga De Brucker Geldhofstraat 23
9300  Aalsst
tel: 053 79 03 78
helga.de.brucker@telenet.be
Afgevaardigde Buitengewoon Ond. Mia Van Laethem Astridlaan 95
9400   Ninove
Tel.: 054 32 76 60
GSM: 04 72 95 67 17
miavanlaethem@gmail.com
Afgevaardigde  directeurs vacant      
Afgevaardigde  Gemeentelijk  Ond. vacant      
Afgevaardigde administratief medewerker vacant      
Bestuurslid

Afgevaardigde Senioren

Clubleider senioren Aalst

Marleen De Brauwer Popperodedries 46
9300 Aalst
Tel.& fax: 053 70 12 09
debrauwerm@skynet be
Clubleidster senioren Dendermonde

Provinciaal voorzitter senioren

Miriam Veillefon Hofstee 7
9255 Buggenhout
tel. & fax: :  052 33 60 97
GSM: 0477 30 43 12
miriam.veillefon@skynet.be
Bestuurslid

Vormingsverantwoordelijke
Verantwoordelijke  PR
Verslaggever

Paul Raemdonck Helverdinkstraat 13
9230 Massemen-Wetteren
tel: 09 369 40 97
GSM: 0496 86 31 03
fax: 09 365 66 69
paul.raemdonck@skynet.be

 

490  VLAAMSE  ARDENNEN

Voorzitter: Petit Bart Noordlaan 64
9630  Zwalm
GSM:
0497 79 07 91
petitbart@telenet.be
Ondervoorzitter Matthijs Veerle Dr. Van Wijmeerschlaan 72
9620  Zottegem
GSM:
 0485 70 87 58

veerle.matthijs3@telenet.be
Penningmeester Linthout Luc Schoonboeke 28
9600  Ronse
tel.: 
055 23 08 37
luclinthout@telenet.be
Syndicaal  afgevaardigde Petit Bart Noordlaan 64
9630  Zwalm
GSM:
0497 79 07 91
petitbart@telenet.be
Pedagogisch afgevaardigde Bossuyt Rik Kortrijkstraat 47
9700  Oudenaarde
tel.:
0479 27 24 68
rik.bossuyt@pandora.be
Afgevaardigde  kleuteronderwijs Daneels Angelique Hovendaal 56
9660  Brakel
GSM:
0477 96 32 44

angelique_daneels@hotmail.com
Afgevaardigde  Buitengewoon Ond. Van Der Meiren Karl Rodestraat 101
9620  Godveerdegem
tel.:

Karl.van.der.meiren@telenet.be
Afgevaardigde  directeurs Bossuyt Rik Kortrijkstraat 47
9700  Oudenaarde
tel.:
0479 27 24 68
rik.bossuyt@pandora.be
Afg. Gemeentelijk onderwijs Matton Maxime Pontstraat 6
9700  Oudenaarde
Tel.:
0478 49 20 57
maximematton@hotmail.com
Afg. Adminitratief  medewerker Van der Donckt Rita Zuidlaan 142 A/0202
9630  Munkzwalm
tel.:
055 61 57 87
ritavanderdonckt@gmail.com
Afgevaardigde   Jongeren De Boe Maarten DagMoedstraat 71
9506  Schendelbeke
maarten.deboe@gmail.com
Afgevaardigde  Senioren

Verantwoordelijke senioren
kring: Oudenaarde-Ronse

Hombecq Patrick Vlaamse Ardennenstraat 45
9790  Wortegem-Petegem
Tel.:
09 383 51 94
patrik.hombecq@telenet.be
Verantwoordelijke senioren
kring: Zottegem
Van Der Donck Annie Zuidlaan 169
9630  Zwalm
Tel.: 055 49 84 20
GSM: 0476 30 96 53
Annie.vdd@telenet.be